Lucy pracowała ze mną przez ponad rok i to był rok bez trzymanki! Rok, w którym podwoiłam liczbę klientów, wprowadzałam nowe produkty oraz procesy… Słowem szybki wzrost, który wymaga pracy z odpowiednią wirtualną asystentką, bo nie każdy jest w stanie nadążyć. I Lucy taką asystentką jest.
Jeśli szukasz do swojego biznesu osoby, która wniesie fantastyczną etykę pracy (Lucy żadnej pracy się nie boi), chęć do odciążenia Cię z masy obowiązków i piękną energię osobistą, to gorąco polecam Lucy. Wspierała mnie, moje Klientki i moją firmę przez prawie rok… i to był rok, w którym udowodniła, że świetnie działa pod presją czasu, szybko się uczy, jest bardzo dokładna i cierpliwa. Co ważne, proponuje swoje własne rozwiązania, które mają sens, dzięki czemu mogłam się zająć rzeczami, które przynoszą mi dochód.
Moja firma super szybko się rozrasta, trzeba się ciągle uczyć, działać zwinnie, dokładnie i pod presją czasu… I Lucy sobie świetnie poradziła!
Nie chodzi tylko o rzeczy, w których mnie wspierała: obsługa sklepu Wocommerce, WordPressa, edycja treści czy obsługa klienta…
Dla mnie super ważne jest to, że jest osobą empatyczną, godną zaufania, która powie Ci wprost, jeśli coś nie działa.
Zdecydowanie polecam pracę z Lucy, jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojej firmy, zwłaszcza długofalowo, bo ma dużo potencjału, który przełoży się potem na wyniki.
Jeśli chcesz budować swój biznes nie tylko w oparciu o umiejętności (które Lucy ma), ale też o relacje z ludźmi, którzy rzeczywiście dbają o to, co robią, to nie szukaj dalej!
Klaudyna Hebda
https://klaudynahebda.pl/